229,00 

Bransoletka z Opalem Mokaitem i Jaspisem Dalmatyńskim to biżuteria absolutnie unikatowa, która powstała tylko w jednym egzemplarzu. Bransoletki tworzymy w pojedynczych egzemplarzach aby były tak unikatowe jak Ty. Bransoletkę stworzyliśmy według naszej autorskiej konstrukcji, gdzie jedna część jest sztywna, a druga elastyczna. To sprawia że bransoletka jest niesamowicie wygodna i nie przekręca się na nadgarstku!

Bransoletka została wykonana przy użyciu okrągłego Opalu, który połączyliśmy z drobnymi Mokaitami i Opalami w części sztywnej. Natomiast w części elastycznej użyliśmy fasetowane Opale oraz Jaspis Dalmatyński (6 mm), a za wykończenie kompozycji odpowiada srebrny Hematyt. Wszystkie elementy w biżuterii są 100% antyalergiczne.

Użyte materiały: Mokait, Opal, Jaspis Dalmatyński, Hematyt, Japońskie Szkło, Stal Chirurgiczna

Rozmiar bransoletki: M 16-18 cm  obwodu nadgarstka. Bransoletkę stworzyliśmy dla Ciebie ręcznie od podstaw w naszej pracowni w Pruszczu Gdańskim.

Każdą bransoletkę z kolekcji High wysyłamy w sygnowanym pudełeczku idealnym do przechowywania biżuterii. Sprawdzi się ono idealnie na prezent.

Wszystkie nasze wyroby posiadają 24 miesiące gwarancji.

Pozostało tylko: 1

Bransoletka z Opalem Mokaitem i Jaspisem Dalmatyńskim
Bransoletka z Opalem Mokaitem i Jaspisem Dalmatyńskim

Pozostało tylko: 1