Zamówienia Biznesowe

Jako W Hand Works nie ograniczamy się wyłącznie do tworzenia biżuterii dla klienta indywidualnego. Z przyjemnością także tworzymy biżuterię okolicznościową dla firmy bądź osób prywatnych (np. wieczory panieńskie, wesela). Dzięki ręcznemu wykonaniu naszej biżuterii jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie modele według Twojego pomysłu! Mamy doświadczenie w dużych realizacjach, dzięki czemu gwarantujemy szybkie wykonanie każdego zlecenia.

Współpracujemy także z różnego rodzaju butikami oraz concept store’ami w całej Polsce i nie tylko. Mamy przejrzyście wykonaną ofertę na zakupy hurtowe, która jest najlepszą ofertą na rynku biorąc pod uwagę segment biżuterii wykonanej ręcznie.

OFERTA HURTOWA

Aby otrzymać szczegóły oferty hurtowej prosimy o kontakt pod adresem [email protected]. Po kontakcie przekażemy wszelkie niezbędne informację oraz zasady współpracy. Oferta dla zamówień hurtowych zaczyna się już od 20 sztuk biżuterii.

 

ZAMÓWIENIA DLA FIRM

Szukasz wyjątkowego prezentu dla swojej firmy? To już go znalazłeś! Jesteśmy w stanie wykonać świetną ręcznie robioną biżuterię dla pracowników na różne okazję – konferencje, podziękowania, urodziny firmy, dzień kobiet czy gift boxy. Mamy w tym doświadczenie, więc razem ustalimy co trafi idealnie w gusta Twoich pracowników! 

Możemy zająć się także kompleksowo zaprojektowaniem oraz wykonaniem niezbędnych opakowań, aby maksymalnie spersonalizować każde zamówienie. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższym priorytetem!

Po więcej informacji raz jeszcze zapraszamy do kontaktu pod adresem [email protected] bądź telefonicznie z Przemysławem pod numerem 883-596-808