Jak pakujemy biżuterię, która leci do Ciebie?

Opakowania w biżuterii odgrywają niesamowitą rolę i w W Hand Works doskonale o tym wiemy, dlatego w tym miejscu opowiemy o tym jak pakujemy poszczególne nasze kolekcję i produkty! 

Wszystkie nasze kamienne wisiorki, pierścionki, kolczyki oraz bransoletki z kolekcji High, Stars oraz For Men pakujemy w praktyczne woreczki z grubej bawełny. Woreczek zaprojektowaliśmy we wzór lastryko dzięki czemu pięknie wygląda oraz idealnie nadaje się do wręczenia na prezent. To nie jedyna zaleta naszych woreczków, dzięki nim Twoja biżuteria jest całkowicie bezpieczna podczas transportu, co jest wyjątkowo ważne przy biżuterii z kamieni naturalnych. Dodatkowym atutem jest możliwość przechowywania swojej ulubionej bransoletki czy wisiorka!

Kolekcję sznurkowych bransoletek Zodiac, Taste oraz Mare wysyłamy na tzw. holderach, które są estetycznie zaprojektowane, a jednocześnie najlepiej sprawdzają się przy transporcie takiej kamiennej biżuterii. Każda kolekcja posiada własny komplet holderów najlepiej pasujących do bransoletek. Wyjątkiem jest kolekcja Taste, która posiada aż 5 różnych projektów! 

W ostatnim czasie dla kolekcji Pierścionków, Kolczyków oraz bransoletek Amulet wprowadziliśmy specjalne niewielkie pudełeczka z logo wykonane w zgodzie z certyfikatem FSC odpowiedzialnym za zrównoważone wykorzystanie zasobów leśnych. Dodatkowo wszystkie zamówienia wysyłamy w sygnowanych pudełkach z tym samym certyfikatem bądź w kopertach bąbelkowych wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu. Działamy całkowicie w zgodzie z naturą!

Istnieje także możliwość zakupu woreczka dodatkowo do sznurkowych bransoletek, w razie chęci zapakowania na prezent prosimy o kontakt na adres [email protected]