O W Hand Works

W Hand Works stworzyliśmy w 2015 roku przekuwając nasze pasję w codzienną pracę. Marka powstała poprzez uzupełniające się umiejętności dwóch osób – Wioletty Woźniak oraz Przemysława Zwolan. Wiola to strona kreatywna marki odpowiadająca za większość projektów biżuterii. Jej wyjątkowy zmysł łączenia form oraz kolorów to nasza wizytówka wyróżniająca nas w świecie biżuterii. Przemek natomiast to strona mocno techniczna – to dzięki niemu otrzymujecie zdjęcia biżuterii najlepiej możliwie oddający jej niepowtarzalny styl. Oboje za to nie boją sie kontaktu z Wami, gdyż relacja z fankami W Hand Works to sprawa wyjątkowo ważna w naszej firmie.

Co jest dla nas ważne?

To proste – piękno i jakość idące w parze. Dlatego oprócz wyjątkowych projektów dbamy również o ich jak najwyższą jakość. Wszystko po to byś mogła cieszyć się swoją biżuterią przez naprawdę długie lata.

Sklep Wczasowy

Nasz wakacyjny sklep zlokalizowany jest w Jastarni na ulicy Stelmaszczyka 4D. Koncept realizujemy wraz z zaprzyjaźnioną marką Sack It, więc oprócz biżuterii znajdziecie u nas wyjątkowe akcesoria wyłącznie od polskich firm.

Punkt funkcjonuje każdego roku od czerwca aż do końca sezonu letniego. Przybywajcie nad morze!

Gdzie nas spotkasz

Jak wspomnieliśmy bardzo ważny jest dla nas kontakt z Wami. Dlatego spotkacie nas w miastach w całej Polsce podczas targów mody oraz biżuterii. Na stałe kolekcję Taste odnajdziecie w concept storach Skarpetoholik zlokalizowanych w Warszawie, Krakowie, Poznaniu oraz Łodzi.

W 2021 roku otworzyliśmy wakacyjny koncept o nazwie Sklep Wczasowy, o którym opowiemy w następnym akapicie.

Porozmawiajmy

Jeśli zainteresowaliśmy Cię naszą historią, a masz więcej pytań to śmiało – odezwij się do nas.

Kontakt