Cześć tu ekipa W Hand Works!

Od października 2015 roku tworzymy dla Was markę W Hand Works. Wtedy właśnie przekuliśmy naszą pasję do robienia biżuterii w sposób na życie! Od tamtego momentu stworzyliśmy niezliczone ilości przepięknej biżuterii, która uszczęśliwiła niejedną (i niejednego!) z Was. Nasza ręcznie wykonana biżuteria trafiła do wielu zakątków Polski oraz świata co ogromnie nas cieszy, szczególnie widząc Wasze uśmiechy na zdjęciach, które od Was otrzymujemy.

Kochamy naszą pracę z całego serca, dlatego to nas przede wszystkim spotkacie na targach mody w całym kraju (sprawdźcie zakładkę – Targi Mody – Gdzie nas spotkasz?) oraz w naszym sezonowym butiku o nazwie Sklep Wczasowy, który otworzyliśmy w maju w Jastarni przy ulicy Stelmaszczyka 4D. W roku 2022 spotykamy się w nim ponownie już od 29 kwietnia!

Dlaczego tak robimy?

Ponieważ chcemy Wam zagwarantować najwyższą jakość w każdym aspekcie, od wyboru kamieni, muszli i pereł, przez proces projektowania i tworzenia, aż po Waszą obsługę zarówno on-line jak i stacjonarnie. 🙂 Co nas wyróżnia? Absolutnie do każdej rzeczy podchodzimy z sercem, przez co bardzo duża część naszych produktów powstaje w pojedynczych egzemplarzach co nadaje im unikatowego wydźwięku.

Wszystko wykonujemy własnoręcznie dzięki czemu jesteśmy pewni jakości naszych produktów oraz nie boimy się wyzwań polegających na stworzeniu biżuterii według Waszego projektu.

Na wszystkie nasze wyroby otrzymujecie 12 miesięczną gwarancję, a po tym okresie także nie zostawimy Was na lodzie jeśli będzie potrzebna jakaś modyfikacja!

Poznaj nas wszystkich!

 

Na początek chcielibyśmy Wam opowiedzieć o naszych najukochańszych pracownikach, bez których nie wyobrażamy sobie naszego istnienia. Zacznijmy od lewej strony!

Dominika – odpowiada za przygotowywanie Waszych pięknych zamówionych bransoletek i pierścionków z kolekcji Amulet, Zodiac oraz Taste. Do tego wspólnie z Wiktorią pięknie pakuje Wasze przesyłki, aby kurier mógł odebrać je jak najszybciej to możliwe. Dominika także stworzyła sporą część ekspozycji na nasze stoisko, gdyż doskonale odnajduje się przy szyciu! Dba także o nasze zdrowie, gdyż zajmuje się profesjonalnie dietetyką.

Wiktoria – czyli nasza artystka w pracowni. Tworzy do Waszych wysyłek bransoletki, pierścionki oraz projektuje część pięknych nowości. Jest do tego także świetną malarką oraz profesjonalnym grafikiem, więc jej wysiłki możecie zobaczyć chociażby na naszym profilu na Instagramie oraz wysyłanych przez nas newsletterach. Jej prace wiszą także w naszej pracowni i pojawiają się podczas kręcenia rolek oraz relacji!

Michał – współpracuje z nami latem w Sklepie Wczasowym, ale traktujemy go jako członka naszej ekipy ponieważ to uroczy człowiek! W Jastarni zawsze z przyjemnością Wam doradził w wyborze, dzięki czemu wychodziliście od nas z jeszcze większymi uśmiechami! 

Na koniec zostawiliśmy samych siebie:

Wioletta Woźniak

To w jej głowie rodzą się wszystkie najlepsze pomysły w W Hand Works! To z jej pomysłów i wykonania powstaje Wasza ulubiona biżuteria. Wiola osobiście odpowiada za jakość każdej rzeczy, a jej zdolność łączenia barw oraz faktur sprawia, że biżuteria W Hand Works to dodatek unikatowy oraz ponadczasowy. Ciężko znaleźć drugą osobę która tak dobrze czuje się w temacie kamieni naturalnych oraz projektowania pięknego i praktycznego zarazem.

Przemysław Zwolan

To prawdziwy człowiek orkiestra! Uwielbia pstrykać zdjęcia i to on odpowiada za wszystkie, które widzicie na naszej stronie! Jednocześnie jest także stroną logistyczną W Hand Works, zajmuje się Waszymi przesyłkami, planowaniem i obsługą targów mody, a nawet kontaktem z Wami. Jest niesamowitą gadułą, dlatego chętnie spotyka się z Wami na wszystkich wydarzeniach modowych, a przez sezon letni mogliście go spotkać w Sklepie Wczasowym w Jastarni! Możecie śmiało zdać się na jego gust ponieważ nigdy nie doradzi Wam niczego co by Wam nie pasowało!